Koolitus

23 - 24 Nov - Nov

TRADITSIOONILINE ÜMARLAUD MITTETRADITSIOONILISEL VIISIL!

Meie praegune elukorraldus toob uued võimalused infot anda ja saada ning arutelusid pidada ilma kokku tulemata ühisesse füüsilisse ruumi. Meie selle kuu Ümarlauad toimuvad läbi ZOOM keskkonna ja see annab suurepärase võimaluse kohtuda ilma, et peaks õue tuule ja vihma kätte minema.
Ootame teid 23.november kell 17.00 (eesti keeles) ja 24.novembril kell 17.00 (vene keeles) tutvuma SAKRET ettevõtte põnevate ja uudsete toodetega.
                                                                                     
SAKRET on üle 90 tehasega maailma üks suurimatest ehitussegude tootjatest, mille tehased asuvad USA-s ja Euroopas. Eesti tehas, mis asub Paide kõrval Mäos, avati 2007. aastal. Põhiosa toodangust moodustavad fassaadide soojustamise, hoonete restaureerimise, põrandate tasandamise, plaatimissüsteemide ja üldehituse segud. Kuna praktiliselt kogu toodang valmistatakse Eesti tehases, suudab Sakret tagada põhjamaade kvaliteedi Eesti ehitusturu kõige konkurentsivõimelisemate hindadega.
Oma osalemissoov saada meilile koolitus@ekyl.ee
Osalemine on TASUTA
Zoomi kasutamine:
Kui Sa veel ei ole Zoom klient, siis saad ühinemiseks kasutada kahte moodust:
1. Sisene seminari läbi edastatud otselingi – link saadetakse vaid eelregistreerunud osalejatele.
2. Või tee järgmised ettevalmistused:
• Mine internetilehele zoom.us ja registreeri ennast tasuta kasutajaks;
• vajadusel korrasta zoom.us lehel oma profiili andmed ja valikud.
Koolitusel osalemiseks ava (aegsasti varem, et jõuaksid vajadusel teha videopildi ja heli häälestused) oma Zoom kasutajaikoon ja sisene menüüst “Join a meeting”.
Kopeeri avanevasse aknasse koosoleku tunnuskood ja parool (seda juhul kui ei kasuta sulle e-postiga saadetud otselinki).