EKÜL info ettevõtetele

EKÜL teenused ettevõtetele

Lugupeetud ettevõtte esindaja

Eesti Korteriühistute Liit asutati 1996. aastal Rakveres ning on täna Eesti üks suuremaid mittetulundusühinguid. Meie liikmeskonda kuulub ca 1400 korteriühistut üle Eesti.

Eesti Korteriühistute Liidu tegevuse eesmärkideks on liikmete igakülgne abistamine ning esindamine.

Pakume ettevõtetele mitmeid teenuseid, mis võimaldavad teil jõuda paremini korteriühistuteni, et tutvustada neile oma teenuseid ja/või tooteid.

Pakume ettevõtetele järgmisi teenuseid:

OTSEPOSTITUS

Otsepostitused toimuva posti teel liidu liikmetele; mitte liidu liikmetele; üle Eesti; ise valitud piirkondadesse. Lisaks pakume võimalust saata reklaami ning teha küsitlusi e-posti teel.

Reklaami hind sisaldab ümbrikku (A4 või A5 formaadis), ümbrikustamist, aadressi trükki, kleepimist kui ka postitust.

KOOLITUS

Eesti Korteriühistute Liit korraldab korteriühistutele erinevaid suuremaid ja väiksemaid temaatilisi seminare, info- ja õppepäevi.

Ümaralauad toimuvad traditsiooniliselt igakuiselt kindlalt paigas olevatel kuu- või nädala­päevadel, kus arutatakse hetkel aktuaalsetena olevaid küsimusi.

Infopäevad on kahe kuni kolmetunnised renoveerimist, haldamist ja hooldamist käsitlevad üritused, kus käsitletakse korterelamutega seonduvat, alates katustest kuni haljastuseni. Info­päevad on suunatud rohkem ettevõtetele, et pakkuda neile võimalust tutvustada ettevõtte poolt pakutavaid teenuseid ja/ või tooteid.

Foorumid on iga-aastane traditsioon, mis sai alguse juba 1999. aastal. Algselt korraldati vaid üle-Eestilist foorumit, hiljem, alates 2003. aastast, hakati korraldama ka kohalikke foorumeid. Foorumitel esinevad ettekannetega ministeeriumite ning linnavalistuste esindajad ning praktikud (korteriühistud). Alati puudutatakse eraldi ka seadusandlust.

Traditsiooniliselt korraldame foorumitel kinnisvara haldust, hooldust, renoveerimist, finant­see­rimist ning kindlustamist käsitleva elamumessi. Messil osalevad erinevad Eestis tegut­sevad äriühingud, pangad ja kindlustusfirmad. Antud mess on hea võimalus tutvustada firma teenuseid ja /või tooteid otse lõpptarbijale ja/või tellijale. Elamumessi eesmärk on aidata korteriühistutele leida kergemini usaldusväärset partnerit.

INFOSTEND

Võimaldame ettevõtetele Eesti Korteriühistute Liidu Tallinna ja Tartu büroode koolitusklassides eksponeerida korteriühistutele suunatud toote ja teenuste reklaamplakateid.

Koolitusklassides toimuvad regulaarselt korteriühistute juhtide koolitused, ümarlauad, nõupidamised, tehnilised infopäevad ja korteriühistu juhtide klubi koosviibimised.

Pakume ettevõttele reklaamplakatite pindasid, formaadis A1 (mõõtudega 594 x 841mm). Lisateenusena võime pakkuda ka meiepoolset kujundust.

BANNER EESTI KORTERIÜHISTUTE LIIDU KODULEHEL

Eesti Korteriühistute Liidu koduleht asub aadressil ekyl.ee ning on avatud kõikidele külastajatele. Kodulehel on käistletud kõik korteriühistuid puudutavad teemad, nagu näiteks seadusandlus, koolitused, foorumid ja muu.

INFOLEHED

Eesti Korteriühistute Liidul on esindused Tallinnas, Tartus, Pärnus, Türil ning Kuressaares.

Võimaldame ettevõtetel paigutada oma ettevõtte reklaamlehed ning voldikud EKÜL esindustes olevatele ajakirjade alustele.

KÄSIRAAMATUD JA INFOMATERJALID

Elamu infokataloog on iga kahe aasta tagant EKÜL-i poolt ühistutele ja teistele huvilistele välja antav kataloog käsiraamatute sarjast. Kataloogi koondatakse ettevõtted, kes teavad, mis on korteri- või elamuühistu ja soovivad neile pakkuda kas teenust või toodet.

Lisaks pakume järgmiseid reklaami edastamise võimalusi:

Ettevõttete soovil temaatilised tuurid (infopäevad) nii Tallinnas kui üle Eesti (ettevõte ise valib, millistes linnades ja linnaosades soovib osaleda) – kulud jagatakse osalevate firmade vahel (ruumide rent, otsepostituse kulud, kohvipausid, registreerimine). Osalejatele on osalemine tasuta.e ja kohvipausiga.

Meeldivat koostööd soovides,

Marika Nokkur
Tel: 627 5740
GSM 55 585 707
e-post: elamu@ekyl.ee, finants@ekyl.ee