Kui Sa ei näe uudiskirja korrektselt, vaata veebiversiooni


Eesti Korteriühistute Liidu uudiskiri 7/2021

Korteriühistutel seisab ees oluline tähtaeg 30.06.2021

Mulluse seadusemuudatusega anti ühistutele ajutiselt kuni 31. oktoobrini 2020 pikendust majandusaasta aruande esitamiseks, kuna korteriühistud ei saanud pandeemia tõttu üldkoosolekuks kokku tulla. Tänavu see pikendus enam ei kehti ja 30. juuniks 2021 tuleb korteriühistutel esitada majandusaasta aruanne!
LOE EDASI

Eesti Korteriühistute XV Suveülikool, Rakvere 12.-13. august 2021

Hea korteriühistu juht ja õpihimuline huviline! Tulekul on juba 15. hariv, põnev ja samas ka lõõgastav Korteriühistute Suveülikool. Eesti Korteriühistute Liit kutsub Sind osalema! Seekord saame kokku 12.-13. augustil 2021 Rakveres. Soodushinnaga registreerumine kuni 10.07.2021!
Suveülikoolis saab kuulda ühistute tegevuse juriidilistest küsimustest ja elamute renoveerimisest nii Eestis kui ka Euroopas. Lisaks jagame soovitusi vaimse tervise hoidmiseks ja tutvumine Rakvere renoveeritud majadega. Loomulikult on suveülikooli osaks meeldejäävad kohtumised ja arutelud teiste ühistute juhtidega.

POWERPOOR esimene uudiskiri nüüd väljas!

Septembris 2020 alustas projekt POWERPOOR (Ühised energiaalgatused energiavaesuse vähendamiseks), mis toob kokku teadusasutused ja organisatsioonid üle Euroopa, et koos otsida lahendusi üle-euroopalisele energiavaesuse probleemile. Eestis on POWERPOOR partneriks EKÜL ning projekt keskendub kortermajade elanike energiavaesuse vähendamisele ja korterelamute energiatõhususe parandamisele.

Ilmunud on POWERPOOR projekti esimene uudiskiri! Koos partneritega üle Euroopa oleme kokku kogunud POWERPOOR algatuse uudised ja anname ülevaate, mis seni tehtud. Uudiskirja saab lugeda kõigis projekti keeltes, sh eesti keeles. Loe uudiskirja siit: 1st POWERPOOR NEWS Update (mailchi.mp)
Eesti keele valiku saab teha uudiskirja esimeses lõigus, valides “Estonian”.

Info ettevõttelt: Qsys Eesti OÜ

Kas sinu kodu on kaitstud, et avastada tulekahju varakult?

Qsys Eesti OÜ tegevjuht Kristjan Kulu toob välja ohtliku olukorra Eestis. Enam kui 20 000 paneelmaja on ilma vajaliku automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemita (ATS) ja põlengu korral kõrge hävimise riskiga. Mida teha?
LOE EDASI

 

UUDISED

KUULA: EKÜL veebiraadio uued saated

Lõuna-Eesti korteriühistud ja kortermaja haljastus
EKÜL juhatuse liige Dagmar Mattiisen räägib esimeses saateosas Lõuna-Eesti korteriühistutest, saate teises pooles kõneleb Liivi Mäekallas võimalustest kortermaja haljastuses.
KUULA SIIN

Juristi nõuanded ja ühistujuhi kogemus rekonstrueerimisega
EKÜL õigusosakonna juhataja Urmas Mardi tuletab meelde, millistest olulistest tähtaegadest tuleb ühistul juunis 2021 kindlasti kinni pidada ja millised on võimalused KÜ üldkoosolek läbi viia. Korteriühistu juht Sergei Saglo räägib oma kogemusest majade rekonstrueerimisel.
KUULA SIIN

JÄLGI EKÜL UUDISEID

Kodulehel
Eesti Korteriühistute Liit (ekyl.ee)

Facebookis
Eesti Korteriühistute Liit – Avaleht | Facebook

Twitteris
EKÜL (@ekyl1996) / Twitter

SoundCloudis
EKÜL | Eesti Korteriühistute Liit EKÜL | Free Listening on SoundCloud

  Eesti Korteriühistute Liidu uudiskiri 7/2021 Eesti Korteriühistute Liit
Sakala 23A, 10141 Tallinn
tel. (+372) 6 275 740, fax (+372) 6 275 751 ekyl@ekyl.ee
See kiri on saadetud aadressile
Eemalda e-mail nimekirjast