Tallinna tarbijaõiguste päev toimub 7. septembril 2021

30.08.2021

Hea tarbija ja ettevõtja! Seekordne Tallinna tarbijaõiguste päev “Targad tehingud” toimub 7. septembril algusega kell 11.00 Viru konverentsikeskuses (Viru väljak 4). Lisaks otseülekanne veebis.

Tarbijaõigus-FB-1920x1080

Tarbijate õiguste tundmine on ühtviisi oluline nii tarbijatele kui ettevõtjatele. Õigusaktides orienteerumine ja sealt vajamineva teabe leidmine ei ole aga kaugeltki lihtne. Samas on see paljudele igapäevaelus tekkivatele küsimustele vastuste leidmiseks ja probleemide lahendamiseks vajalik.

Tarbijaõiguste päeva korraldades ja aktuaalseid teemasid mitme erineva nurga alt käsitledes soovib Tallinna linn aidata kaasa tarbijate ja ettevõtjate teadmiste avardamisele ja leida vastused enim korduma kippuvatele küsimustele. Kõige paremini saab ennast kaitsta teadlik tarbija ise, vältides vigu ja ennetades probleeme ja tarbijad oleme me kõik.

Programm keskendub tarkadele tehingutele erinevates eluvaldkondades. Räägime tulevikku investeerimisest, ruumidega seotud kokkulepetest, edukast e-kaubandusest ning vastame tarbijakaitse seisukohalt olulisematele küsimustele.

ETTEKANDED JÄRELVAADATAVAD SIIN