Korterühistu juhtimine

ühistu rahaasjad

Esileht Forums Korterühistu juhtimine ühistu rahaasjad

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Autor
  Postitused
 • #3167
  imagine
  Keymaster

  Marge | 04.01.2014

  Probleem järgmine – ühistus (Juhatuse poolt) tehakse pidevalt otsuseid, mis nõuavad kohest rahalist väljamminekut. Näiteks tehti eelmisel aastal parkla korda, selle eest pidi kohe, ühe nädala jooksul maksma 50 eurot, teada saime alles siis, et üldse on plaan teha, kui tuli maksma hakata. Nüüd on juhatus välja käinud, et tahetakse teha koridorides remonti ja kohe tuleb igal korteril maksta 500!!! eurot. Kuidas on selline asi võimalik ja kes aitaks sellise juhatuse eest. Juhatus ise ütleb ainult seda, et küsige raha lastelt või müüge korter maha. Andke nõu, mida teha?? See ei ole ju normaalne??

  #3168
  imagine
  Keymaster

  juhatuse liige | 04.01.2014

  Kui suur te maja siis on , et juhatus nii toimib
  Palun lugege MTÜ , KÜS läbi.
  Kõik rahalised asjad otsustab ainult üldkoosolek. Kas siis kõik majas on sellise olukorraga nõus. Tuleb selline juhatus tagasi kutsuda ja valida uus.

  #3169
  imagine
  Keymaster

  Marge | 06.01.2014

  Majas on 18 korterit, paljudes korerites elavad pensionärid, kes kohusetundlikul kõik ära maksavad. Juhatusse keegi kuuluda ei taha ja seda teavad ka juhatuse liikmed. Seega võivadki nad teha, mis tahavad. Mis aitab sellise juhatuse vastu kas tõesti ainult kohus??

  #3170
  imagine
  Keymaster

  kodutu | 08.01.2014

  Kui üldkoosolek pole kinnitanud sellist majanduskava, kus oleks sees 500 eurot koridori remondi eest, siis pole sul vaja seda maksta. Kes on majja sellise juhatuse valinud? Ikka majaelanikud ise!

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • The forum ‘Korterühistu juhtimine’ is closed to new topics and replies.