Raamatupidamine

raamatupidamisprogramm

Esileht Forums Raamatupidamine raamatupidamisprogramm

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • Autor
  Postitused
 • #3199
  imagine
  Keymaster

  raamatupidaja | 17.01.2012

  Sooviksin muretseda kü raamatupidamise tegemiseks programmi. Kas keegi teab soovitada ja oma kogemusi jagada. Olen väga tänulik, kui kogemusi jagate.

  #3200
  imagine
  Keymaster

  Roland KÜ esimees | 18.01.2012

  Soovitan Intellisofti Profit KÜ, esimesed 1000 kannet on tasuta, allalaadimine on tasuta. Soovitan soojalt. http://www.intellisoft.ee

  #3201
  imagine
  Keymaster

  Ülle | 23.01.2012

  Ka kasutan aastaid Profit KÜ-d, olen väga rahul nii programmiga kui klienditeenindusega.

  #3202
  imagine
  Keymaster

  Peeter | 31.01.2012

  ühistu liikmena pole keegi andnud täpset selgitust mulle millised dokumendid peab juhatus kohustuslikult esitama registriosakonnale koos majandusaasta aruandega. Kas revisjoni akt on kohustuslik jne. Kas on võimalik ka meili teel saatmine digiallkirjadega.

  #3203
  imagine
  Keymaster

  Liis | 09.05.2012

  Soovitan soojalt Korteriyhistu. net
  Selle eelis on , et raamatupidamine on üle interneti alati kättesaadav ja nähtav , mitte ei ole kuskil seal raamatupidaja arvutis ja dokumendid kuskil seal juhatuse kapis.
  Vastavalt iga isiku rollile, elanik, omanik, revident, juhatus, raamatupidaja – on ka võimalus jälgida kõigi mis toimub nii moima korteri kui KÜ raames. Minu kliendid on igatahes rahul.

  #3204
  imagine
  Keymaster

  Kristi | 04.09.2013

  Kõike muud aga mitte korteriyhistu.net. See programm on kõike muud kui läbipaistev ja kasutajasõbralik – raamatupidaja seisukohast.
  Meil ühistus oli see 1,5a kasutusel koos sealt poolt pakutava raamatupidamisteenusega ja probleeme ning jamasid ebapädeva teenuse ja teenindusega rohkem kui asi väärt. Pool raamatupidaja tööst pidid kalli teenuse puhul tegema juhatuse liikmed, kes ei jaganud raamatupidamisest midagi. Tulemuseks olid vigased palga ja maksuarvestused, mille tulemuseks oli maksupettus. Valesti jagatud teenuste kulud ja tänaseni ripuvad korteriomanike nõuetel üleval “Puškinile” parandustega jagatud summad.
  Kommunaalkulusid ei jagatud 100% korteriomanikele ja üritati need kanda “olematusse korstnasse”. Ja vigu ei oldud valmis parandama ja ega selle programmiga saagi neid õieti parandada.

  Unustage Korteriyhistu.net ja Teil on vähem peavalusid.

  #3205
  imagine
  Keymaster

  Liis | 07.09.2013

  Kristi, sa ilmselt ISE ei tea raamatupidamisest suur midagi, või siis ei tunne sa korteriyhistu.net võimalusi.
  Nüüd sinule kommentaariks
  1.Kui kasutasite kaugraamatupidamise teenust ja teile ei sobinud raamatupidaja siis alati oleks võinud sellest teda anda ja ky.net oleks selle probleemi lahendanud.
  2. Ei hakka siia hinnakirja sia tippima aga KINDLASTI ei ole ky.net kallis, pigem soodus.
  3.Juhatuse liikmed sisestavad ainult igakuised arved programmi – üüriarvestuse poolel. Kindlasti ei tee juhatuse liikmed KANDEID raamatupidamises.
  4. Palgaarvestusega ei tegele KÜ juhatuse liikmed vaid kaugraamatupidaja.
  5 Programmi õigel seadistamisel määratakse kõik jagamised kindlaks Kululiikides ja “Puškinile” ei jagata seal midagi.
  6. Kommunaalkulud jagatakse laiali viimse sendini. Näidupõhise tarbimise korral sisestavad korteriomanikud ise oma näidu, juhul kui on vahe ( näiteks- vee arva 80 m3 aga elanikud kokku näidupähiselt tarbinud 75 m3) siis see kajastub iga korteri arvel, see 5 m3 jagatakse korterite vahel – mitte ei kirjutata “olematusse korstnasse”. Kuna iga inimene näeb igakuiset seda numbrit oma arvel siis on alati võimalik huvituda miks/millest see on tekkinud. Kas on keegi oma näidu valesti sisestanud, on aeg ehk mõõdikuid taadelda, on ehk kuskil leke ja vesi voolab vulinal keldrinurgast kanalisatsiooni…
  7. Parandada saab selles programmis mida just täpselt vaja siis kui vaja, selle kohta ei ole mingeid piiranguid.
  Isiklikult teen selles programmis juba 3 aastat tööd ja ühistuid on mul 20 , (väiksemaid alates 6 korterust ja suuremaid lõpetades 210 korteriga, keskmiselt 16- 34 korterit), keegi ei ole tahtnud minu juurest ära minna ega programmi vahetada.
  Olen kasutanud ka Merit Aktivat ja Profitit. Praegu kasutan Smart Accounti- aga OÜ raamatpidamise tarbeks, mitte KÜ tarbeks.
  KÜ tarbeks on aga parim korteriyhistu.net – sest üüriarvestus , mis on KÜ puhul oluline on seal lihtne ja detailne. Raamatupidamine on ka üles ehitatud väga lihtsalt ja arusaadavalt. Igal ajahetkel on võimalik saada kätte kõik andmed mis vaja.
  Eriti hea on , et KÜ raamatupidamine on AVALIK – ligipääs on nii juhatusel, revidenil, korteriomanikul.
  Seega kui teil tõepoolest midagi valesti on siis süüdistage iseennast mitte programmi, programm on KÜ tarbeks väga hea.

  #3206
  imagine
  Keymaster

  Modi | 23.04.2015

  Kas on üldse vaja mingit KÜ raamatupidamisprogrammi,kui ainult 6-korterit.Saab ka Exeli tabelitega tehtud,ainult valemid lisada.Bilanss ja käibeandmik samuti Exelis.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • The forum ‘Raamatupidamine’ is closed to new topics and replies.