Korterühistu juhtimine

KÜ uus juhatus

Esileht Forums Korterühistu juhtimine KÜ uus juhatus

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Autor
    Postitused
  • #3181
    imagine
    Keymaster

    Triin Norre | 22.02.2012

    Tere

    palun natuke targemate abi ja nõu! Meil nimelt siin Põlvamaal ühes väikeses alevikus KÜ 16 korteriga. Aktiivne juhatus puudub, raamatupidaja puudub, üksmeel puudub- meil on ainult 1 kuri vanaproua kes ei kuula kedagi! Nüüd lõpuks majainimesed asja algatanud ja tahame luua kaasaegse KÜ: koos pangakonto(jah siiamaani maksame sularahas), remondifondi, kontrollitava raamatupidamisega jne. Siit ka minu küsimused! 1 märtsil on meil koosolek kus otsustame ja valime uued ninamehed, peale seda soov avada pangakonto. Seda avab juhatajaks valitud inimene. Kas on vaja mingit notariaalset kinnitust ka talle teha? Või uuetele juhatuse liikmetele? Tahame kõik seadusega kooskõlas teha! Kes oskab ja viitsib aidata ja minu küsimustele vastata, võtke palun ühendust! Olen südamest tänulik igasuguse abi eest!

    #3182
    imagine
    Keymaster

    kü | 26.04.2012

    Kas teil Kü on juba moodustatud? ( kirjast lähtuvalt on) Kui kü on registreeritud, põhikiri registreeritud, siis saab juhatus avada pangaarve, kuhu raamatupidaja kannab maksed ja maksab kü kulutused veele,küttele jne. Kü juhatuse liige saab avada kü-le arvet igas pangas. Juhatuse uuendamine tuleb registreerida maakohtu registri osakonnas, koos üldkoosoleku protokolliga+ nimekiri+registriavaldus. küsige vajalike dokumentide nimekirja kohta. Pangast öeldakse ka , mida on vaja kü arve avamiseks

    #3183
    imagine
    Keymaster

    lena | 24.05.2015

    vana juhatus kutsuti tagasi, uueks juhatajaks ei soovi keegi B kaartil hakata. Kuidas vana juhatus ametist lahti saab ja kes vastutab asjade eest uue juhatuse valimiseni?

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • The forum ‘Korterühistu juhtimine’ is closed to new topics and replies.