Parkimine

Auto teisaldamine KÜ parklast

Esileht Forums Parkimine Auto teisaldamine KÜ parklast

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Autor
  Postitused
 • #3208
  imagine
  Keymaster

  Vello | 25.10.2015

  KÜ on vastu võtnud otsuse, et ühistu territooriumil võivad autod parkida ainult ühistu lubadega. Eraldi on välja toodud ka see, et ilma kehtiva tehnilise ülevaatusega autole juba ei anta ja sellel autol puudub õigus ühistu territooriumil parkida.

  Parkla asub ühistu territooriumil ja on paigaldatud parkimiskeelu ala liiklusmärk 383 lisainfoga Välja arvatud KÜ XXX lubadega.

  Lisaks on paigaldatud lisatahvel 579 sõiduvahendi teisaldamine.

  Kuna auto kevadest saati ei liikunud ja tal puudub https://eteenindus.mnt.ee/paringud/soidukiPiirang andmetel kektiv ülevaatus, siis KÜ soovib seda lasta teisaldada vastavalt Liiklusseaduse § 92 lg 2.

  Küsimus on selline, et kas mõni Tallinna korteriühistu on suutnud teisaldad ühistu territooriumilt mõnda autot, kui jah siis ootaks infot kuidas see on õnnestunud.

  Probleem on selles, et kuidas tagtakse liiklusseaduse täitmine, kui Eesti Politsei KÜ territooriumil ei tegutse ja MUPO-le pole väidetavalt vastavat õigust antud, kuigi liiklusseadus ütleb: Käesoleva paragrahvi lõikes 2 sätestatud juhtudel on sõiduki teisaldamise õigus politseiasutusel ja kohalikul omavalitsusel

Viewing 1 post (of 1 total)
 • The forum ‘Parkimine’ is closed to new topics and replies.