Muu

Abipalve

Esileht Forums Muu Abipalve

Viewing 1 post (of 1 total)
  • Autor
    Postitused
  • #1267500
    Karin
    Guest

    Tere!

    Kolisime uude korterisse pool aastat tagasi ning meil on tekkinud küsimused seoses korteriühistu juhtimisega. Loodame siit abi saada. Esiteks, kas ma saan korteriühistu põhikirja kätte ka RIK keskkonnast? Kui meie korteriühistu esimees keeldub minuga e-maili teel suhtlemast. Samuti, olen esitanud korteriühistu juhatusele mõned küsimused seoses tasudega, mida maksame igakuiselt. Olen seda teinud e-maili teel, kuna soovin, et vastustest jääks ka märk maha. Siiani on minu infopäringust möödunud 2 nädalat ning hetkel pole vastust saabunud. Mis on normaalne ooteaeg antud olukorras? Kui korteriühistust mulle keegi ei vastagi, mis oleksid minu järgmised tegevused? Kolmandaks, on meie korterisse siginenud prussakad. Korter on meil värskelt remonditud ning kaasa me neid endaga kindlasti ei toonud (sellised juhul oleksid nad juba varem välja ilmunud), meil on ka väike laps, kes roomab igal pool ringi, nii et mustust korteris ei saa ma endale kuidagi lubada. Teavitasime sellest ka korteriühistu esimeest ning tema ainuke vastus on, et me peame prussakatest ise lahti saama ja et tema ei saa üldse mitte midagi teha. Tema probleemiks olevat ainult sissekäigus toimuv. Nüüd oleme avastanud prussakad ka sissekäigust.Pole mõtet ühest korterist prussakaid välja ajada, nad siginevad sama edukalt järgmisesse. Ja nii nad jäävadki siin ühest korterist teise käima. Kas korteriühistu võiks siiski ette võtta korterid ning uurida inimestelt antud probleemi kohta? Kui on prussakad ühes korteris, siis on nad kindlasti ka teistes. Samuti on nad nüüd ka sissekäigus. Kas ma saan õigesti aru, et korteriühistu siiski võiks asjaga tegeleda?

    Tänud ette!

Viewing 1 post (of 1 total)
  • The forum ‘Muu’ is closed to new topics and replies.