KUTSE ETTEVÕTETELE: 7.10.22 Eesti Korteriühistute XXV Foorum

Hea ettevõtte esindaja!

2022. aasta on jõudmas sügisesse ja Eesti Korteriühistute Liidul on kavas mitmeid tegevusi, kuhu ootame liituma ka korteriühistutele vajalikke tooteid ja teenuseid pakkuvaid ettevõtteid. Täpsema info saamiseks ja kokkulepete sõlmimiseks palume ühendust võtta aadressil finants@ekyl.ee või helistades numbril 55 585 707.

Eesti Korteriühistute XXV Foorum

7. oktoobril 2022 toimub Tallinnas Radisson Blu Hotel Olümpia konverentsikeskuses Eesti korteriühistute aastakonverents Eesti Korteriühistute XXV Foorum pealkirjaga “Energiakriisi lahendused korteriühistutele”

Traditsiooniline korteriühistute aasta tippsündmus toob sel aastal planeeritavalt kokku ligi 250 korteriühistute juhti ning omavalitsuste ja ettevõtete esindajat kõikjalt Eestist. Foorumil arutletakse aasta kõige aktuaalsemate elamumajandust, jätkusuutlikku elukeskkonda ja korteriühistute tegevust puudutavate teemade üle. Selleaastase foorumi peateemadeks on: Euroopa energiaturu mõjud Eesti kodutarbijatele, riigi energiapoliitika, elektri ja gaasi hind, korteriühistu kui, Eestis planeeritav renoveerimismaraton, korteriühistu päikesejaama liitumine elektrivõrguga, renoveerimise finantseerimine – toetused korteriühistutele, korterelamute renoveerimisjärgne energiatõhusus ja seda mõjutavad tegurid, taastuvenergia võimalused kortermajades; varjumine ja evakuatsioon korteriühistus; milliseid muudatusi toob korteriühistutele parlamendi menetluses olev korteriomandi- ja korteriühistuseaduse eelnõu jm.

Foorumi kava ja lisainfo: EESTI KORTERIÜHISTUTE XXV FOORUM

Ettevõtted on oodatud osalema ja oma tegevust korteriühistutele tutvustama Foorumiga koos toimuval Elamumessil!

Hinnakiri ja tellimisleht ettevõtetele: FOORUMI TAOTLUS 2022

Foorumil osalemiseks või reklaami tellimiseks palume avanev Excel-fail alla laadida, täita ja saata aadressile finants@ekyl.ee. Küsimuste korral helistada 55 585 707.