Ettevõtte info: Puhastusimport OÜ

Puhastusimport on suurim kinnisvarahoolduse vahendite ja puhastusmaterjalide terviklahenduste pakkuja Eestis! Asutatud juba 1994. aastal, on Puhastusimport kasvanud hinnatud oskusteabe keskuseks ning esindab Eestis üle kahekümne tuntud kaubamärgi.

Puhastusimpordi uued ja avarad müügiesindused asuvad Tallinnas ja Tartus ning 2006. aastast ka Lätis. Uuenenud koduleheküljelt ja online tellimiskeskusest ehk veebipoest leiab kogu Puhastusimpordi tootevaliku ning rohkelt klienti harivaid artikleid ja koolitusmaterjale!

Korteriühistu üheks vastutusalaks on trepikodade, liftide ja maja ümber oleva õueala või haljasala korra tagamine. Isegi kui töid teostab haldusettevõte või koristusfirma, on hea olla teadlik, milliseid lahendusi, tarvikuid ja puhastusaineid kasutab teadlik ja kaasaegseid töövõtteid haldav puhastusteenindaja.

Puhastusimport on oma laia tootevalikuga korteriühistutele suurepäraseks koostööpartneriks. Jagame oma kogemusi ja parimaid praktikaid:

  • kuidas ning milliste vahenditega (pesuained, töövahendid, masinad) tagada igapäevane puhtus trepikodades ja liftides
  • aitame leida kõige sobivama jäätmekäitluse lahenduse teie kortermajale (sh. innovaatilised keskkonnasõbralikud Longopac prügisorteerimise lahendused).
  • välipindade aastaringses hooldusvahendite valikus (talvised ja suvised aiatööriistad ja tehnika)
  • isikukaitsevahendid hoonete hoolduses ja halduses

Nipid, kuidas viirusohtlikul ajal tagada rahvarohkete alade hügieenilisus ja puhtus:

  • Puutepindade desinfitseerimine ehk teadlik puhastamine. Parimaks abimeheks ja kiirdesinfitseerijaks kasuta Kiehl RapiDes
  • Kortermajade üldpindade igapäevaseks koristamiseks soovitame supertõhusat ja universaalset puhastusainet Tornadot, mis eriti hästi lahustab just välitingimustest tulevat mustust (tolm, pori, tahm). Tornado on kaks ühes toode, sest see sobib ka klaasipesuaineks! Tornado on saadaval 1L pudelis kui ka 10L kanistris.
    Hoolitse kindlasti ka oma käte eest – õige käte pesemine, kuivatamine ja kreemitamine ning antiseptilise vahendi kasutamine.

Liitu kindlasti ka Puhastusimpordi uudiskirjaga ning hakka Puhastusimpordi Facebooki lehe jälgijaks, sest nii oled esimeste seas, kes parimatest nippidest ja pakkumistest kuulevad.

Tutvu kindlasti lisamaterjalidega:
Kiehl-RapiDes Kiire toimega desinfitseeriv puhastusaine
Kiehl-RapiDes EÜ ohutuskaart

Tutvu Tornado toote- ja ohutuskaardiga:
Tornado supertõhus universaalpuhastusaine
Tornado EÜ ohutuskaart

Tutvu Puhastusimpordi pakkumisega EKÜL liikmetele: ÜHESKOOS VIIRUSTELE VASTU
NB! Ostu tehes palume kindlasti mainida, et tegemist on EKÜL pakkumisega.

Et kortermajas valitseks puhtus, küsi toodete valikul kindlasti nõu Puhastusimpordi kogenud spetsialistidelt! Õige keemia ja koristustarviku valik on kõige alustala, et töötamine oleks lihtne, mugav, efektiivne, aega säästev ning tulemuslik.

Aitame rõõmuga käivitada ka uusi objekte ning oleme koos oma klientidega objektidel, aidates valida kõige sobivamad koristustarvikud ja puhastusained. Meile on oluline kliendikeskne ja personaalne lähenemine, mis loob pikaajalise kliendisuhte. Lisaväärtusena pakume klientidele tasuta koolitusi ja nõustamist.

 

Head koostööd ning olgem terved!

Parimate soovidega

Taavi Keerma
Valdkonna müügijuht

Puhastusimport OÜ
Mob: +372 5300 8124
www.puhastusimport.ee