Ettevõtte info: Puhastusimport OÜ

Puhastusimport on esimene puhastuslahenduste spetsialist Eestis aastast 1994. Ettevõttel on kaks ärikliendi esindust, mis asuvad Tallinnas ja Tartus. Samuti on Puhastusimport esindatud Lätis aastast 2006. Tooteid saab mugavalt tellida Tellimiskeskusest ehk veebipoest. Mai keskel loodame avada ärikliendi esinduse uutes ruumides, Kadaka tee 3.

Korteriühistutele saame olla suurepäraseks koostööpartneriks, jagades kogemusi, kuidas ning milliste vahenditega (pesuained, töövahendid, masinad) tagada puhtus igapäevaselt trepikodades ja liftides. Samuti aitame leida parimad lahendused prügikäitluses (sh. innovaatilised prügisorteerimise lahendused), välipindade aastaringses hoolduses (talvised ja suvised aiatööriistad ja tehnika) ning isikukaitsevahendid hoonete hoolduses ja halduses.

Meie tootevalikus on esindatud kõik vajalikud ja kvaliteetsed tooted. Tänases eriolukorras on oluline puutepindade desinfitseerimine ehk teadlik puhastamine. Meie tootevalikust on parimaks abimeheks kiirdesinfitseerijaks Kiehl RapiDes.

Kortermajade üldpindade igapäevaseks koristamiseks soovitame supertõhusat ja universaalset puhastusainet Tornadot, mis eriti hästi lahustab just välitingimustest tulevat mustust (tolm, pori, tahm). Lisaboonusena pole tarvis eraldi soetada klaasipesuvahendit, sest Tornado sobib ka klaasipesuaineks. Tornado on saadaval 1L pudelis kui ka 10L kanistris.

Samal ajal on väga oluline ka enda käte eest hoolt kandmine- õige käte pesemine, kuivatamine ning kreemitamine.

Tutvu Kiehl-RapiDes toote- ja ohutuskaardiga:
Kiehl-RapiDés Kiire toimega desinfitseeriv puhastusaine
Kiehl-RapiDes EÜ ohutuskaart

Tutvu Tornado toote- ja ohutuskaardiga:
Tornado supertõhus universaalpuhastusaine
Tornado EÜ ohutuskaart

Loe ka: ÜHESKOOS VIIRUSTELE VASTU

Meie töötajad on kompetentsed, staažikad ning oma ala spetsialistid, kes nõustavad kliente õigete toodete valikul, tagamaks objektidel puhtus. Õige keemia ja koristustarviku valik on kõige alustala, et töötamine oleks lihtne, mugav, efektiivne, aega säästev ning tulemuslik. Meie inimesed aitavad rõõmuga objekte käivitada ehk oleme koos oma klientidega objektidel, sest peame väga oluliseks kliendikeskset lähenemist ning inimlikku suhtumist, mis tagab pikaajalise kliendisuhte. Lisaväärtusena pakume klientidele tasuta koolitusi ja nõustamist.

Rohkem infot Puhastusimport OÜ kohta leiab aadressilt www.puhastusimport.ee ning samuti saab tegemisi jälgida läbi Facebooki https://www.facebook.com/puhastusimport.ee/.

Head koostööd ning olgem terved!

Parimate soovidega

Maia Karro
Müügijuht

Puhastusimport
Mob: +372 518 8883
www.puhastusimport.ee