Ettevõtte info: Penosil Eesti OÜ

Lapi ja nuustikuga desinfitseerimine on peagi eilne päev

Penosil Eesti OÜ tootevalikusse kuuluvad ehitusvahud, liimid, hermeetikud, puhastusvahendid, tööriistad, ehituskeemiatooted ja ehitusmaterjalid nii professionaalidele kui ka kodukasutajatele.

Aprillis tuli PENOSIL välja uue tootesarjaga Penosil Care, kuhu kuuluvad desinfitseerivad vahendid kätele ja pindadele.

Desinfitseerivad tooted on PENOSILi tooteportfelli  täiendus, sest lisaks ehitusvahtudele, hermeetikutele ja liimidele on esindatud ka puhastusained. PENOSIL pakub täislahendust, mis sisaldab nii vuugitäiteaineid, tööriistade puhastajaid kui ka kuut erinevat desinfitseerivat toodet viiruste ja bakterite hävitamiseks.

PENOSIL Care sari eristub innovatiivse pakendamise ja kasutusmugavuse poolest. Etanooli baasil PENOSIL Care sarja tooted on kasutusvalmis, ei nõua lahjendamist ega kasutamisjärgset järelloputust.

Desinfitseerimise eelduseks on mustusest puhastatud pinnad ning hästi ventileeritud ruum.

Sarja lipulaevaks on vahupüstoli ja pihustusotsikuga kasutatav PENOSIL Care Disinfectant for surfaces EasySpray (https://penosil.com/et/61-desinfitseerimisvahendid). Vahupüstolile kinnitatavast otsikust väljub desinfitseeriv aine lehvikukujuliselt. Seeläbi on võimalik kiirelt ja ühtlaselt katta suuri pindu avalikes ruumides, tööstus- ja ehitusobjektidel.

Aerosoolballoonis pinnapuhastusvahendi PENOSIL Care Disinfectant for surfaces aerosol  (https://penosil.com/et/desinfitseerimisvahendid/198-penosil-care-disinfectant-for-surfaces-aerosol-6101.html) väjatöötamisel lähtuti käepärasest aerosoolballoonist kodumajapidamiste ning väiksemate kontorite tarbeks. Lisaks on toodet mugav kaasas kanda.

Sarjast leiab veel kahte mõõtu taaras käte desinfitseerijat PENOSIL Care Disinfectant for hands (https://penosil.com/et/desinfitseerimisvahendid/197-penosil-care-disinfectant-for-hands-6103.html) ning peamiselt puhastuslapiga pealekantavat vahendit PENOSIL Care Disinfectant for surfaces (https://penosil.com/et/desinfitseerimisvahendid/196-penosil-care-disinfectant-for-surfaces-6100.html)

Terviseameti registreerimistunnistus: 1930-20 ja 1929-20.

Rohkem infot:

https://penosil.com/et/61-desinfitseerimisvahendid
https://www.youtube.com/watch?v=Km3WJx6Bw0w&t=82s
https://www.youtube.com/watch?v=RYthNJDHqf0&t=67s
https://www.youtube.com/watch?v=9yIq6Qdy6u8

 

Täpsem info: www.penosil.com
eesti@penosil.com
Tel: +372 605 9301
Suur-Paala 6
13619 Tallinn