16.08.-17.08.2018 EESTI KORTERIÜHISTUTE XII SUVEÜLIKOOL

Hea korteriühistu juht ja õpihimuline huviline!

 

Eesti Korteriühistute Liit kutsub Sind osalema

 

Eesti Korteriühistute XII Suveülikooli,

mis toimub 16.-17. augustil 2018 Pühajärve SPA & Puhkekeskuses

 

XII Suveülikooli põhiteemad:

01.2018 jõustunud korteriomandi- ja korteriühistuseaduse rakendamise aktuaalsed probleemid. Lektorid: EKÜL õigusosakonna juhataja Urmas Mardi ja EKÜL jurist Irina Reva Milliseid muudatusi toob KÜ jaoks kaasa uus isikuandmete kaitse üldmäärus. Lektor: Maili Torma, juhtivnõustaja, Grant Thornton Baltic AKS Stress ja läbipõlemine – kuidas saab KÜ juht ennast kaitsta. Lektor: Dr. Udo Uffert, taastusarst Jäätmekäitlus – elu lahutamatu osa. Lektor: Rainer Pesti, Ragn-Sells turundus- ja kommunikatsioonijuht Renoveerimine ja energiasääst. Lektor: täpsustumisel

* EKÜL jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.

Õppetöö toimub eesti- ja venekeelsetes rühmades!

 

Soodushind kiiretele registreerujatele: 135 € EKÜL liikmetele;

195 € mitteliikmetele.

Osavõtutasu sisaldab: transporti Tallinnast toimumispaika ning tagasi; majutust mugavustega 2-kohalistes tubades; ujula, saunade ja jõusaali piiramatut külastust lahtioleku aegadel; toitlustust; loenguid ning õppematerjale.

Kohtade arv on piiratud – registreeru esimesel võimalusel!

 

Registreerimiseks on järgmised võimalused:

EKÜL

14.09.-21.10.2018 Korteriühistu juhi baaskoolitus (täiendõppe I osa; e-õpe)

Eesti Korteriühistute Liit korraldab korteriühistu juhi baaskoolitust e-õppekeskkonnas, mis võimaldab õppida kodust lahkumata. Materjalid ja teemad on jaotatud nädalatele. Iga nädala juurde käib iseseisev töö, kus on võimalik omandatud teadmisi rakendada ja saada õppejõududelt tagasisidet. Aktiivselt kasutatakse võimalust kaasõppijatelt küsida oma ühistu kohta küsimusi ja arutada erinevatel teemadel foorumites.

Õppegrupp alustab 14. septembril 2018!

Õppeperiood toimub: 14.09. – 21.10.2018

Korteriühistu juhi baaskoolitus annab alusteadmised ühistu majandustegevuse juhtimisest ning renoveerimistööde elluviimisest. Kursus sobib nii alustavale ühistujuhile, kes soovib saada teadmisi oma igapäevatöö korrektseks korraldamiseks kui ka kogemustega juhile, kes soovib viia end kurssi muudatustega ning värskendada oma teadmisi ühistu juhtimise valdkonnas.

Tegemist on esimese osaga 120 tunnisest korteriühistu juhi koolitusest. Huvilised on oodatud  õpinguid jätkama novembris algaval „Põhikursusel“ ning esitama 120-tunnise koolituse lõpetamiseks „Lõputöö“. Rohkem infot terve korteriühistu juhi täiendkoolituse kohta ja õppekava leiad siit!

Eesti Korteriühistute Koolituskeskuse õppekavad on tunnustatud kinnisvara korrashoiu kutseala

09.11.2018 – 20.01.2019 Korteriühistu juhi põhikursus (täiendõppe II osa; e-õpe)

Korteriühistu juhi põhikursus on Korteriühistu juhi 120-tunnise täiendkoolituse II osa. Kursus on mõeldud eelkõige baaskursuse läbinutele ja nendele, kes soovivad minna taotlema kutset Korteriühistujuht tase 4. Kutsetunnistusega korteriühistu juht on võimeline juhtima ja organiseerima korterelamu igapäevast majandamist, tagama korterelamu heaperemeheliku hooldamise ja säilitamise ning oskab lahendada elanikega probleeme kiiresti ja efektiivselt.

Põhikursuse loenguteemad:

ühistu juhtimine – suhtlemine ja konfliktide lahendamine; kinnisvara korrashoid; sissejuhatus raamatupidamisse; asjaõigus; suhted võlgnikega ja võlgade sissenõudmine; lepinguõigus/võlaõigus; tööõigus; ehitustegevuse korraldamine korteriühistus; tehnosüsteemide haldamine ja korrashoid.

Eesti Korteriühistute Koolituskeskuse õppekavad on tunnustatud kinnisvara korrashoiu kutseala kutse andmise mõistes.

Rohkem infot 120 tunnise korteriühistu juhi täiendkoolituse kohta leiad siit!

Toimumiseg: 09.11.2018 – 20.01.2019

Koolitusele saab registreeruda SIIN

Koolituse hind: EKÜL liikmele 190 €

                                 mitteliikmele 290 €

Esimene õppepäev toimub Tallinna Rahvusraamatukogus või SEB Innovatsioonikeskuses 9. novembril 2018 (täpne ajakava ja esimese päeva auditoorse loengu toimumiskoht saadetakse registreerunutele