EKÜL juhatuse esimees ja Ambla vallavanem arutasid koostöövõimalusi piirkonna korteriühistute toetamiseks

Ambla vallavanem Rait Pihelgas ja tema kutsel valda külastanud EKÜL juhatuse esimees Andres Jaadla leidsid valla elamumajanduse kitsaskohti arutades, et Ambla valla ja ka lähivaldade korteriühistute tegevuse toetamiseks tuleks senisest enam tähelepanu pöörata korteriühistute esindajate koolitamisele ning laiemale teavitustööle kortermajade elanike seas. Andres Jaadla kinnitusel on EKÜL omavalitsuste huvi ja toetuse korral omalt poolt kindlasti valmis korraldama piirkonna ühistutele vajalike infopäevi ja koolitusi.

Lisainfo:
Andres Jaadla,  + 372 5203987
Rait Pihelgas, +372 50 51 762

Elamu_esikas_4_2015

Ilmus Elamu 4/2015

“Eesti korteriühistud on parim näide vastutustundlikust ühise asja ajamisest,” räägib justiitsminister Urmas Reinsalu. “Korteriühistutel on elamumajanduses kandev roll,” avaldab ettevõtlusminister Liisa Oviir.

Sellest, mida ministrid veel arvavad, loe ajakirja Elamu värskest numbrist. Lisaks saab sealt teada veel, millised on sel aastal korteriühistute konkursi võitnud ühistud, milliseid muutusi toob tulevik kaugkütte hinnapoliitikas ja milliste tulemusteni jõuti TTÜ mullusesrenoveeritud kortermaja uuringus. EKÜL jurist annab nõu, mida tasuks tähele panna hoone väliskonstruktsioonidele tehniliste seadmete paigaldamisel ning juttu tuleb ka uuest ehitusseadusest. Teemasid on ajakirjas veel ja veel. Kes loeb, see teab!